650MT ABS

apžvalga

650MT yra daugiafunkcinis motociklas, pagamintas pagal brandaus ir stabilaus „CFMOTO“ 650 cc variklio platformą, aptakaus dizaino ir tinkamas keliauti skirtingo tipo keliais. Su įmontuota mažo svorio šake, apversto tipo priekiniu amortizatoriumi bei „BOSCH“ elektroninio degalų įpurškimo (EFI) sistema, 650MT yra toks motociklas, kurį ne tik paprasta valdyti, bet ir kuris yra saugus bei patikimas draugas kelyje.

Specifikacijos

TipasDviejų cilindrų, Skysčiu aušinamas, Keturtaktis
Kubatūra649 cc
Eiga x Diametras83 × 60 mm
Kompresija11.3:1
Sukimo momentas56 N•m / 7000 rpm
Maksimali galia45 kW / 8750 rpm (60.3 hp / 8750 rpm)
DegimasECU “BOSCH”
Pavaros6
Kuro PadavimasEFI (Įpurškimas)

funkcionalumas
Į 650MT motociklą yra įmontuotas apversto tipo priekinis amortizatorius, kuris prisitaiko važiuojant skirtingomis kelių sąlygomis. Priekyje esanti 140 mm pakaba ir galinė 45 mm pakaba užtikrina nepakartojamą komfortą vairuojant ilgesnėje kelionėje.
„CFMOTO 650MT“ motociklas yra sukonfigūruotas pagal patobulintą lygiagretų dviejų cilindrų 650 cc variklį. Jam tereikia 11 sekundžių, kad įsibėgėtų nuo 0 iki 200 metrų ir gali pasiekti 170 km/h didžiausią greitį.
Naudojamos „METZELER“ padangos, dėl jų puikaus patvarumo ir atsparumo dilimui, atitiks jūsų poreikius ilgoms kelionėms žvyru, purvinais keliais ar normaliomis kelių sąlygomis.

GAlerija

Įranga:

Lieti ratlankiai, Galiniai, priekiniai LED žibintai, LCD prietaisų skydelis, Reguliuojami amortizatoriai, Reguliuojamas priekinis stiklas, Šoninės daiktadėžės, apsauginiai lankai, USB krovimo jungtis.

Kodėl pasitikėti CFMOTO motociklais?

CFMOTO – Keturračiais Lietuvoje prekiaujama nuo 2007 metų
CFMOTO – CFMOTO – Moto techniką gamina nuo 1992 metų
CFMOTO – Vienintelis moto technikos prekės ženklas Lietuvoje, kurio produkcijos priežiūrą galima atlikti mažiausiai 18 punktų visoje Lietuvoje
CFMOTO – Tai rinkos lyderis Latvijoje, Lietuvoje, Švedijoje, Lenkijoje, Austrijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Rusijoje, Kanadoje, Australijoje
CFMOTO – Tai geriausių kainų bei daugiausiai galimybių siekiantis moto technikos gamintojas

Visoms CFMOTO transporto priemonėms gamintojas suteikia 2 metų garantiją.

Pateik užklausą

Kiti dažniausiai peržiūrimi produktai

NK 650GT

CFORCE 850 XC

700CL-X HERITAGE ABS

KAYO AU150