CFORCE 625

apžvalga

Tab Content

* Šią transporto priemonę galima registruoti Savivaldybėje (T3b kategorija) ir jos vairuotojas turi turėti teisę vairuoti B kategorijos transporto priemones arba TR1, TR2 teises.

CFORCE 625

Kaina 7590€

Mūsų širdyse slypi vidinis laisvės troškimas, noras siekti to, kas slypi už sunkiai įveikiamų kelių. Galbūt geriausia ką galima patirti medžiojant, žvejojant, stovyklaujant ar dirbant, neatstoja malonumo važiuojant ypač naujuoju „CFORCE“. „CFORCE 625“ pabrėžia visas universalių keturračių savybes. Ši nuostabi transporto priemonė su naujosios kartos važiuokle ir stilistika susilaukia daug dėmesio. Naująjį 625 keturratį galima įsigyti vienvietį arba dvivietį, kurio keleivio sėdynė yra už vairuotojo.

Specifikacijos

TipasVieno cilindro, Skysčiu aušinamas, Keturtaktis, 4-vožtuvų, SOHC
Kubatūra580cc
Eiga x Diametras91 × 89.2 mm
Kompresija10.68:1
Sukimo momentas43 N•m / 6000 rpm
Maksimali galia30.5 kW / 7000 rpm
DegimasECU “BOSCH”
PerdavimasVariatorius “CVTECH”
Kuro PadavimasEFI (Įpurškimas)

funkcionalumas
Išmanioji, jautri greičiui EPS sistema (Elektroninė vairo stiprintuvo sistema) automatiškai reaguoja į transporto priemonės greitį ir suteikia tikslią pagalbą vairuotojui. Važiuojant mažu greičiu vairuoti yra lengva ir nereikia jokių pastangų, todėl yra paprasta atlikti manevrus siaurose erdvėse. Važiuojant dideliu greičiu transporto priemonė greitai reaguoja į vairo pasukimus ir yra stabili, kas padidina vairuotojo pasitikėjimą važiuojant sudėtingais keliais ir įveikiant kliūtis juose.
„CFORCE 625“ patobulinta keturių ratų diskinių stabdžių sistema suteikia stiprią ir agresyvią stabdymo galią. Stabdymas palaipsniui leidžia sklandžiai valdyti transporto priemonę važiuojant stačiomis ar sudėtingomis nuokalnėmis bei sutrumpina stabdymo kelią, kad būtų saugiau važiuoti. Važiuokite užtikrintai net ir lietingomis dienomis ar purvinais, slidžiais keliais.
„CFORCE 625“ keturratis yra varomas visiškai nauju 580cc keturtakčiu, su keturiais vožtuvais, turinčiu EFI sistemą (Elektroninę kuro padavimo sistemą), skysčiu aušinamu varikliu, kurio aušinimo skysčiu technologija daugiau nei du dešimtmečius buvo nuolat „CFMOTO“ tobulinama. Galingą sukimo momentą su 30 kW išeinamąja galia sukuria „CVTech“ transmisija ir išcentrinė sankaba.
Skroskite naktį su ryškiais, aiškiai apšviečiančiais priekiniais LED žibintais. EC ir DOT sertifikuoti priekiniai LED žibintai ir dvigubi galiniai žibintai suteikia modernios, agresyvios išvaizdos „CFORCE 625“ keturračiui ir leidžia jums užtikrintai mėgautis nuotykiais ir saulei nusileidus.

GAlerija

Įranga:

LCD rodmenys, LED tipo galiniai, priekinia žibintai, rankų apsaugos, Kablys Su El. Išėjimu, elektrinė gervė su plieniniu trosu, vairo stiprintuvas, T3b tipo patvirtinimas, lengvo lydinio ratlankiai, 12V Išėjimas El. Prietaismas + USB

Kodėl pasitikėti CFMOTO keturračiais?

CFMOTO – Keturračiais Lietuvoje prekiaujama nuo 2007 metų
CFMOTO – Nuo 2009 metų daugiausiai Lietuvoje parduotų keturračių prekės ženklas
CFMOTO – Vienintelis keturračių prekės ženklas Lietuvoje, kurio produkcijos priežiūrą galima atlikti mažiausiai 18 punktų visoje Lietuvoje
CFMOTO – Tai rinkos lyderis Latvijoje, Lietuvoje, Švedijoje, Lenkijoje, Austrijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Rusijoje, Kanadoje, Australijoje
CFMOTO – Tai geriausių kainų bei daugiausiai galimybių siekiantis keturračių gamintojas

Visoms CFMOTO transporto priemonėms gamintojas suteikia 2 metų garantiją.

Pateik užklausą

Kiti dažniausiai peržiūrimi produktai

CFORCE 520L

CFORCE 450S BASIC

CFORCE 850 XC

CFORCE 1000