KAYO AY70

apžvalga

KAYO AY70

Kaina 990€

„Kayo AY70“ yra dar vienas keturratis, kuris mažus lenktynininkus nukelia į kitą ATV pramogų lygį. Tiksliai apdirbtas ir ypač gerai suprojektuotas sportinis vaikiškas modelis „Kayo AY70“ tinkamas vaikams maždaug nuo 4–5 metų ir dėl savo parametrų neabejotinai mažajam lenktynininkui maloną suteiks keletą metų (rekomenduojamas amžius 4–11 metų). „Kayo 70“ modelis yra ergonomiškas, labai lengvai valdomas vaikiškas keturratis, kuriame, kaip ir visuose mūsų vaikiškuose keturračiuose, didžiausias dėmesys skiriamas maksimaliam saugumui. (Standartiniai apsauginiai lankai, kokybiški plastikai, kokybiška viso keturračio konstrukcija ir kt.).
Naudojant dinaminį 72 cm3 variklį būdingas malonus važiavimas, mažas triukšmas ir labai palankios sąnaudos. Variklyje yra patikimas elektrinis starteris ir automatinė transmisija. Sportinis vaikiškas keturratis turi aukštos kokybės pakabą (priekinės apatinės svirtys) ir aukštos kokybės diskinius stabdžius!

Specifikacijos

Tipas1 cilindro, keturtaktis, oru aušinamas, auto, (F)
Kubatūra8.8 : 1
Maksimali galia3.1 kw / 8000 rpm
Maksimalus sukimo momentas4.5 N.m / 5000 rpm
DegimasCDI
PerdavimasGrandinė (13T-37T 420#)
Kuro PadavimasStandartinis karbiuratorius

funkcionalumas

Jei ieškote kokybiško, galingo, lengvai naudojamo ir stabilaus vaikiško keturračio, skirto išlaikyti jūsų lenktynininką ilgus metus, „Kayo AY70“ yra tikrai jūsų pasirinkimas.

GAlerija

Kiti vaikiški motociklai

KMT GT300

KMT IQ100

Nitro Storm V2 125cc