NK 250 ABS

apžvalga

NK 250 ABS

Kaina 2900€

Įkvėptas CFMOTO NK paveldo lengvasvoris 250NK važiuoja tobulai ir vikriai dėl jame esančio galingo ir stabilaus variklio. Jo vieno cilindro variklis užtikrina degalų sunaudojimo efektyvumą. Paveldėjęs NK šeimos genus šis motociklas yra sportinis, manevringas ir lengvai valdomas. Tai, ką jūs gausite nusipirkę šią transporto priemonę, yra lengvas kojos nukėlimas sustojus prie šviesoforo ir malonumas pradedant važiuoti, kai tik užsidega žalia šviesa ir visa tai už jums patrauklią kainą.

Specifikacijos

TipasVieno cilindro, Skysčiu aušinamas, Keturtaktis, SOHC
Kubatūra249.2 cc
Eiga x Diametras72 x 61.2 mm
Kompresija11.3:1
Sukimo momentas22 N•m / 7300 rpm
Maksimali galia19.5 kW / 9200 rpm (26.5 hp / 9200 rpm)
DegimasECU “BOSCH”
Pavaros6
Kuro PadavimasEFI (Įpurškimas)

funkcionalumas
LED žibintai yra pritaikyti apšviesti jūsų kelią važiuojant naktį. Galiniai žibintai ir posūkių žibintai turi aiškesnį poveikį, ilgiau tarnauja ir yra dar labiau ekologiški. Su unikaliais NK priekiniais žibintais jums nebus sunku viską pastebėti net ir naktį.
Beprecedentė važiavimo patirtis su motociklu, kurio bendra masė yra 151 kg. Jis per 9,85 sekundes nuvažiuoja nuo 0 iki 200 metrų, o 11,35 sekundžių užtenka, kad nuvežtų jus kur kas toliau. Tiesiog mėgaukitės būdami akį traukiančiais perpildytuose keliuose.
Technologinis ekranas, kurį sudaro plonasluoksnio tranzistoriaus (TFT) skystųjų kristalų sluoksnis, parodys jums visą informaciją ir laiku pateiks visus atsakymus, kuriuos pamatysite vos užmetę akį. Jūs galite rinktis tarp lietaus režimo ir sporto režimo, kurie gali efektyviai automatiškai persijungti pagal šviesos pokyčius.
Kompaktiškas ir lengvai telpantis į ranką mygtuko dizainas yra labai naudingas jūsų saugiam važiavimui. Gerai apgalvotas apšvietimo dizainas gali pagerinti matomumą važiuojant naktį.

GAlerija

Įranga:

Lieti ratlankiai, Galiniai, priekiniai LED žibintai, Visu spalvų TFT prietaisų skydelis.

Kodėl pasitikėti CFMOTO motociklais?

CFMOTO – Keturračiais Lietuvoje prekiaujama nuo 2007 metų
CFMOTO – CFMOTO – Moto techniką gamina nuo 1992 metų
CFMOTO – Vienintelis moto technikos prekės ženklas Lietuvoje, kurio produkcijos priežiūrą galima atlikti mažiausiai 18 punktų visoje Lietuvoje
CFMOTO – Tai rinkos lyderis Latvijoje, Lietuvoje, Švedijoje, Lenkijoje, Austrijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Rusijoje, Kanadoje, Australijoje
CFMOTO – Tai geriausių kainų bei daugiausiai galimybių siekiantis moto technikos gamintojas

Visoms CFMOTO transporto priemonėms gamintojas suteikia 2 metų garantiją.

Pateik užklausą

Kiti dažniausiai peržiūrimi produktai

NK 300 ABS

CFORCE 850 XC

700CL-X HERITAGE ABS

CFORCE 625